Yonanas Doğal Dondurma Makinesi
Yonanas Doğal Dondurma Makinesi
Yonanas Doğal Dondurma Makinesi
Yonanas Doğal Dondurma Makinesi
Yonanas Doğal Dondurma Makinesi
Yonanas Doğal Dondurma Makinesi

Yonanas Doğal Dondurma Makinesi (901-F)

Brand : Yonanas
Price : $108.07(Vat included)
:

Ürün Özellikleri

- Kolayca sağlıklı tatlılar üretebilirsiniz
- Basit kullanım
- Şık ve modern bir tasarım
- Kolay temizlenebilir
- Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar
- 35’den fazla tarif içeren kitapçık

Mevsiminde Sağlıklı ve Lezzetli

Yonanas sayesinde artık hiçbir meyveyi atmayacaksınız. Özellikle şeker oranları maksimum seviyeye ulaşmış olgun meyveleri dondurup, istediğiniz zamanda hızlıca kendi damak tadınıza uygun tatlılar hazırlayabilirsiniz. İşin güzeli de bu yediğiniz tatlılar günlük yemeniz gereken meyve limitlerinizi de doldurmaya yarar! Yediğiniz tatlıdan aldığınız sağlıksız içerikler yerine yediğiniz doğal gıdalar yanınıza kar kalır.

 

  • Kullanıcı Dostu Tasarım ve Kolay Temizlik

    Kolayca monte edilip rahatça kullanılan Yonanas aynı şekilde yıkanmak üzere kolay bir şekilde demonte edilir. Tüm parçalar bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir. Uzun bir kullanım ömrü için aleti kullandıktan hemen sonra temizliğini yapmanızı öneririz.

    Kaliteli ve Dayanıklı: Dondurulmuş meyve püresi makinesi kategorisini yaratan bu anne, tabii ki aleti de çocuklarına zarar vermeyeceğinden emin olduğu en kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yaptırmıştır. Aletin basit gözükmesi sayısız ucuz taklit ürünlerin de piyasaya çıkmasına sebep olmuş ancak hiçbiri Yonanas’ın ürettiği sorbet kıvamında püreyi yaratmayı başaramamıştır.

    Aralıksız kullanım süresi: 2 dakika

Farklı teknoloji

Donuk meyvelerden nice cream adı altında sorbet gibi bir nihai ürünü mutfak robotu ya da blender’dan da elde edilebileceği söylenir ama asla Yonanas kıvamında bir ürün olamaz. Bunun sebebi tüm aletlerin farklı prensipler ile çalışmasıdır. Mutfak robotu muzu minik minik parçalara ayrıştırıp sonunda yapışkan bir ürün elde eder, blender ise muhakkak bir sıvıya muhtaç olduğundan katı bir smoothie kıvamında ürün elde eder. Yonanasın özel tasarım keskin bıçakları ve güçlü motoru sayesinde donuk meyveler direk olarak püre haline gelir.

Sınırsız tarifler

Ürün ile beraber gelen ve 35’den fazla tarif içeren rengarenk kitapçık sizin için sadece başlama noktası olacaktır. Bir kere eliniz alıştıktan sonra kendi tariflerinizi rahatça mevsiminde dondurduğunuz olgun meyvelerden ve hatta bazı sebzelerden üretebileceksiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Adı: Yonanas Classic
Stok Kodu: 901-F
Barkod: 10075915009012
Menşei: Çin
Renk : Gri
Ölçü: 18 cm (E) x 37 cm (Y) x 16.50 cm (D)
Voltaj: 240 V
Ağırlık: 1,4 kg
Koli Ölçüsü: 25 cm (E) x 37 cm (Y) x 19.50 cm (D)
Koli Ağırlığı: 2,5 kg

Videolar
Dokümanlar
Similar Items