British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre

British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre (W9361139)

Price : $196.24(Vat included)
:

Videolar

Ürün Açıklaması
 • British Berkefeld Yer çekimi bazlı portatif su arıtma cihazları acil müdahele durumları için tasarlanmıştır. Mülteci kampları, doğal afet bölgeleri ve toplu konut geliştirme alanları gibi insani yardım durumlarında Sivil toplum kuruluşlarının tercih ettiği bir üründür. Kamp, doğa ve outdoor tutkunları akarsu ve göl sularını, acil durumlarda kuyu sularını ya da evinizdeki belediye suyunu filtreleyebilirsiniz. Florür filtrelemek için ayrı filtreler mevcuttur.

  Seramik filtre işleyişi

  Genel olarak, bir filtrenin gözenek boyutu ne kadar küçükse ve suyun filtre ortamından geçtiği yol ne kadar karmaşıksa, partikülleri sudan ayırmada o kadar etkilidir. Seramik malzemesi, küçük ve karmaşık bir gözenek yapısına sahiptir, bu da onu ideal bir filtre ortamı haline getirir. Doulton® ve British Berkefeld® seramik içme suyu filtrelerinin gözenek yapısı hassas bir şekilde kontrol edilir. Bu uzmanlık, mumlara, filtrenin ömrü boyunca çok çeşitli su kaynaklı kirleticileri filtrelemek için gerekli olan gözenek yapısını verir. 1 mikrondan küçük olan gözeneklerinin boyutunu anlamak için insan saçının genişliğinin 100 mikron olduğunu bilmek yeterlidir. Doulton® ve British Berkefeld®su filtreleri 185 yılı aşkın bir süredir İngiltere’de sürekli olarak üretilmektedir. 19. yüzyılda Thames Nehri Londra’nın ana su kaynağı olmakla beraber aynı zamanda kanalizasyon vazifesi de görüyordu. Henry Doulton®, suyu gözenekli bir seramikten filtrelemenin, insanların kolera ve diğer su kaynaklı hastalıklardan hastalanmasını engelleyebileceğini keşfetti. Fairey Industrial Ceramics Limited (FICL), dünyaca ünlü Doulton® ve British Berkefeld® seramik içme suyu filtrelerinin tek üreticisidir. Tüm seramik su filtresi ürünleri, FICL’nin İngiltere’deki seramik endüstrisinin geleneksel bölgesi olan North Staffordshire, İngiltere’deki fabrikasında üretilmektedir.

  FICL’nin içme suyu filtresi üretim sürecinin tüm aşamaları, katı BS EN ISO 9001 kalite standartlarına uygundur. FICL, içme suyu filtreleri en yüksek uluslararası test standartları olan NSF ve WRAS sertifikalarına sahiptir.

  Yüksek kalite standartlarımız, Doulton® ve British Berkefeld® markalarının, ev tipi su filtreleme sistemlerinde Dünya çapında aranılan bir marka olmasının nedenidir.

  Basit bir seramik filtre ile mekanik olarak sudaki partikülleri 0.5 mikrona kadar temizleyen 180 sene önceki ilk seramik filtreye firma Sterasyl ismini koydu. Yıllar içerisinde suyu filtreleme ihtiyaçlarımızın da değişmesi ile bu seramik filtre teknolojik olarak geliştirilerek gümüş iyonları, aktif karbon granülleri (Super Sterasyl), ağır metal (Ultra Sterasyl) ve florür (Ultra Flouride Sterasyl) temizleme özellikleri de eklenerek günümüzün ihtiyaçlarına uyarlandı.

 •  

  • Teknik Özellikler

   Ürün Adı: British Berkefeld 8.5 Lt. Portatif Su Arıtma Cihazı – 4 Filtre
   Stok Kodu: W9361139
   Barkod: 8223550075782 
   Gövde Materyal: Paslanmaz Çelik
   Ölçüler: 35 cm (E) x 23 cm (Y) x 24 cm (D)
   Yükseklik: 48 cm
   Ağırlık: 2,9 kg
   Garanti: 2 Yıl

  Dokümanlar
Similar Items